פרחים ליום האהבה

לקטלוג הפרחים שלנו לחץ כאן

"ביום זה, הבאתי לך פרחים. פרחי אהבה, הבאתי לך. כי אני אוהב אותך"

יום האהבה, נחגג ברחבי הארץ והוא יום בו אנו מביעים את אהבתנו האחד לשני בשלל דרכים. יש כאלו שיבחרו לטוס לחו"ל, יש כאלו שיזמינו מקום במסעדה טובה, יש שיצאו לטיול בארץ ויש כאלו שיעדיפו להישאר בבית ולא להיכנס לכל ההמולה שמשתוללת בחוץ תודות לכל האהבה הנחגגת. ישנו רק דבר אחד משותף לכולם ואין זה משנה באיזה זוג מדובר והוא פרחים.

הפרחים הפכו להיות סמל מושלם להראות אהבה ולכן ביום האהבה נשלחים מאות ואלפי זרי פרחים ברחבי הארץ המגיעים מאחד לאדם האהוב עליו. הסיבה לשליחת הפרחים היא מה שהפרחים מסמלים וכבונוס יש פרחים שמשמעות שלהם היא אהבה מעבר למה שפרחים באופן כללי מסמלים. אם יש מועד אחד בשנה בו חנות הפרחים כנראה לא מפסיקה לעבוד הוא יום האהבה ולא בכדי.

איזה פרחים כדאי לי לשלוח – טיפים

  • הטיפ הראשון אותו נרצה להעניק לכם לגבי סוג הפרחים שכדאי לשלוח למי שאוהבים ביום האהבה הוא שתמיד תדאגו לשלוח פרחים שאתם יודעים שהצד המקבל אוהב ואין זה משנה מה העלות שלהם או מה צבעם. כולנו אוהבים לקבל דברים שאנחנו אוהבים ואם זה מגיע עם מסר נוסף של "אני אוהב/ת אותך" אין יותר טוב מזה.
  • זר או פרח יחיד – כאשר מגיע יום האהבה אנחנו בטוחים שאתם תדעו מה הכי נכון לשלוח שכן אתם מכירים את המקבל הכי טוב. ישנה אמירה מאוד ברור כאשר שולחים זר מחד ומאידך ישנה אמירה לא פחות חזקה כאשר שולחים פרח יחיד. ההמלצה שלנו היא באם בחרתם ללכת על פרח יחיד, צרפו עוד מתנה או שוקולד על מנת שהמשלוח יראה גדול ואוהב.
  • גודל הזר – גודל הזר חשוב מאוד שכן מדובר באפקט ה "ואו" הראשון. השאלה היא מהו זר גדול ומהו זר קטן ועל כך נענה, שמדובר בנתון משתנה ומה שמרגיש כזר קטן עבור אחד יכול להיות זר ענק עבור אחר. על מנת להסביר בפשטות, אל תחליטו על גודל הזר על פי אמות מידה אלא על פי הרגשה והכרת האדם המקבל את הזר.

לסיכום, כאשר מגיע יום האהבה, התכוננו והיערכו לכך מראש. בחרו את חנות הפרחים ממנה תרכשו את הפרחים ואולי חכם תעשו אם תזמינו מראש וכך לא תקלעו למצב בו החנות אינה יכולה לספק את הזר בזמן או בכלל. אנחנו בפרחי אור, נשמח לעמוד לשירותכם ביום האהבה ובכל יום אחר. בנוסף לפרחים, אנו מחזיקים בעציצים, מתנות ושלל אביזרים נוספים, שיתאימו, כגון בלונים, כרטיסי ברכה ועוד, ויהפכו את המשלוח שלכם למשלוח אוהב. בנוסף רק נציין כי אנחנו מספקים משלוחים מהירים בכל אזורי החלוקה הקבועים שלנו.