שילוב פרחים במתנות לעובדים לחג

בין אם אתם קונים מתנות ללקוחות או לעובדים שלכם, יש היום חנויות מקוונות המציעות פריטים נהדרים, כולל סלי פרחים יפהפיים, שגורמים לכל מי שמקבל אותם להרגיש כמו ״עובד על חלל״. מסע השופינג למציאת מתנות שיגרמו לבאז ארגוני יכולה להיות קשה. בעוד שחלק מהפריטים נראים כאילו הם אישיים מדי, אחרים אולי נראים לא מספיק ׳רציניים׳ כדי להרשים את צוות העובדים.

משלוח פרחים לעובדים

יש סיבות רבות בגללן תרצו לשמח את העובדים שלכם בפרחים לחג, בנוסף למתנות שתכננתם להעניק להם הפעם.
הכרה בעבודה הקשה שמשקיעים העובדים שלכם, חשובה למורל הגבוה של המשרד. אמנם, אתם תמיד יכולים להפתיע את העובדים באיזו ארוחת צהריים נחמדה, להוסיף איזה פינוק או להביע את הערכתכם בצורה מילולית – אבל פרחים הם תזכורת מתמשכת לתודה שלכם.
אם אתם מחפשים מתנות לעובדים לראש השנה או לכל חג אחר, בדיוק בימים שבהם עובדי המשרד מעורבים בפרויקט חשוב ומבצעים אותו באופן מעולה, מה דעתכם לשלב במתנות החג גם זר פרחים עם פתק קטן, שיעלה חיוך על פניהם?

קניית מתנות חג לעובדים בעסק מקוון

החנויות המקוונות, כולל אלה שמוכרות פרחים, מציעות היום אוסף עשיר של מתנות, פרחים ודברי מתיקה שיכולים להתאים כמתנות לעובדים שלכם. היום הרבה יותר קל לבחור את סל המתנות המושלם למשלוח.
לא לכל אחד יש זמן להתחיל ולחפש את המתנות המתאימות באופן מושלם, שכולנו היינו רוצים למצוא כבר בתחילת מסע החיפוש. לנישה הזאת נכנסות חנויות המתנות המקוונות. רוב האתרים הללו נעזרו במומחים בתחום המתנות כדי להבטיח שיוכלו להציע את המגוון המדהים ביותר של רעיונות למתנות ארגוניות, שיעזרו לכם לבחור במתנה הטובה ביותר לעובדים שלכם.
לדוגמה, חנויות פרחים עשויות להציע לכם עושר של מתנות פרחוניות כמו:
– זרי פרחים
– סידורי פרחים
– עציצי נוי (כולל סחלבים יפהפיים)
בנוסף לכל אלה, כשאתם רוכשים מתנות בחנויות המתנות המקוונות, אתם יכולים לערוך את מסע השופינג שלכם בקלות תוך כדי הנאה מהחוויה המרגיעה שמאפיינת את הקניות ברשת.

סוג הפרחים שכדאי לשלוח

ואם כבר מדובר על מתנות פרחים, ריח הוא כנראה אחד הנושאים הגדולים ביותר שכדאי לקחת בחשבון כשאתם בוחרים לשלב פרחים במתנות שיקבלו העובדים בחג. יש עובדים שריחות מאוד מפריעים להם. לכן, מבקשו מחנות הפרחים ליצור זרי פרחים שהניחוח שלהם פחות מורגש. כך תוכלו לאפשר לעובדים ליהנות מכול היופי שמציעים הפרחים, בלי שאף אחד ״יעקם את האף״.
חנות הפרחים תוכל להמליץ לכם על סוג הפרחים שיתקבל בשמחה הגדולה ביותר על ידי רוב העובדים שלכם.

מתנות ארגוניות מושלמות

השגת המתנה המושלמת שתקלע בול למטרה יכולה להיות תהליך מורט עצבים. אין ספק שאתם מרגישים שמגיע לעובדים שלכם הכרת תודה עבור המסירות והעבודה הקשה שהשקיעו, ורוצים להציע להם את המתנה הכי מוצלחת שתשמח אותם.
יש היום חנויות מקוונות שמציעות מתנות ארגוניות עם אפשרות של כרטיס מותאם אישית, מה שהופך את המתנה לדרך נהדרת להודות ולברך את העובדים לקראת החג הקרב ובא. בדרך זו יוכלו העובדים לבחור בפריט שבו הם גם ישתמשו בפועל, במיוחד כשהחנות ברשת מציעה שפע של אפשרויות שהעובדים יוכלו לבחור מתוכן.

מגוון מתנות במגוון מחירים

בחנויות המתנות והפרחים המקוונות, מוצע לכם מבחר של פריטים במחירים שונים. אמנם, כל מתנה נבחרת כדי להבטיח שגם אם העלות שלה לא זהה לעלות של מתנה אחרת, עדיין היא תגרום לשמחה מתמשכת. מכיוון שמדובר במתנה לעובדים, זה יגרום לעובדים לחשוב שבחרתם במשהו מיוחד שנועד ממש בשבילם.
כל שעליכם לעשות זה לדפדף בין הקטגוריות השונות כדי לעיין באפשרויות שיכולות להתאים כמתנות לעובדים שלכם. רעיון נהדר למתנות עסקיות, הוא לבחור במתנה יקרה יותר עבור כל הצוות, ולאפשר להם ליהנות יחדיו מהמתנה הנאה. בדרך זו אתם מבטיחים שכול אחד ירגיש מוערך בגלל המתנה האדיבה שקיבל לחג.

איך לבחור מתנות לעובדים?

כשמדובר במתנות, רבים מאתנו נותרים עם תחושת מבוכה. קשה לנחש מה בדיוק העובדים אוהבים, או מה הם יעדיפו לקבל כמתנה לחג. לפעמים אנחנו שואלים את עצמנו אם הם בכלל ישתמשו במתנה שקיבלו. אחת הדרכים היא פשוט לשאול את העובדים איזו מתנה יעדיפו. למרות שזה מקלקל את גורם ההפתעה, זו דרך לגלות מה בדיוק העובדים אוהבים ומה תחשב בעיניהם מתנה מושלמת.