עיצוב פרחים להצעת נישואין – כל מה שצריך לדעת

הצעת נישואין היא רגע מכונן במערכת יחסים זוגית. בעבר זה היה רגע אינטימי שרק אחריו הוא שותף עם המשפחה והחברים. אבל הרשתות החברתיות שינו את הכללים וזוגות רבים מתייחסים לאירוע כחוויה שחייבים לשתף ולכן סידור הפרחים צריך להצטלם טוב בתמונה באינסטגרם ובסרטון בטיק טוק

הפקה שלמה

זה כבר ידוע שעידן הרשתות החברתיות שינה את העולם. עד לפני 15 שנים לצלם את הצלחת לפני שמתחילים לאכול או לעצור באמצע הרחוב כדי לצלם תמונת סלפי היה נחשב למעשה הזוי, אבל בימינו זאת השגרה. מציאות זאת גם פלשה לתחום החתונות והצעות הנישואין. בעבר הצעת נישואין הייתה רגע אינטימי בין זוג אוהבים שבעקבותיה הגיעה שיחת הטלפון המסורתית להורים. באותן שנים, טבעת האירוסין הייתה יכולה להמתין ולא הייתה מונחתת באמצעות רחפן, בשנייה הנכונה, כפי שקורה בימינו. הצעות הנישואין של ימינו מתרחשות לעיתים במהלך חופשה חלומית, על רקע נוף חד פעמי שאמור לשמש תפאורה לתמונה או סרטון שמתעדים את הרגע. הזוגות היותר צנועים יסתפקו בהצעת נישואין בישראל, אבל לא יקבלו פטור מהפקת אירוע שמצטלם טוב באינסטגרם.

פרח שלי

בהתאם למציאות הזאת, בן הזוג שלרוב מופקד על הפקת האירוע, בנוסף לנבירה בין טבעות אירוסין קלאסיות, צריך גם לעסוק בסוגיית עיצוב פרחים להצעת נישואין ולהפוך למומחה בנושא בזמן קצר. אחד הדברים הראשונים שצריך לדעת לגבי עיצוב פרחים להצעת נישואין היא שלא כדאי לעשות את זה לבד. במצבים שכאלה מומלץ להשאיר את הנושא למומחים.

 

מה ההעדפות שלה

כשבוחרים פרחים להצעת נישואין, יש לחשוב על הדברים שבת הזוג תאהב. אפשר לברר אצל חברותיה ומשפחתה לגבי העדפות שלה ומהו סוג הפרחים האהוב עליה? בן הזוג אמור לדעת מה הצבע האהוב עליה. לגבי סוגיות אחרות, כמו: האם היא אוהבת סחלבים ורודים? או האם היא מעדיפה כשנשלחים לה ורדים אדומים? ואולי היא מתה על פרחים מיוחדים כמו אדמוניות ורודות או צבעונים סגולים? עדיף לברר כדי להיות בטוחים. הכללת פרחים שהיא אוהבת בהצעת הנישואין משדר לה שאתה מקשיב וקשוב לאהבות ולצרכים שלה.

סידור קטן עושה הבדל גדול

לקראת אירוע שכזה קל להתלהב ולרכוש את אספקת הפרחים השבועית למחוז מרכז, זאת מתוך הנחה שכמות הפרחים באה ביחס ישיר לגודל האהבה. אבל דווקא אם רוצים לשמר את האינטימיות של הרגע. סידור פרחים קטן וצבעוני יעשה את ההבדל. הוא גם מצטלם טוב והוא לא מכביד מדיי. את סידורי הפרחים הגדולים ומשמעותיים יותר אפשר לשמור לאירוע החתונה. חשוב לזכור שבעיקרה, הצעת הנישואין היא רגע אינטימי וחשוב מאוד בהיסטוריה המשפחתי. זהו הרגע בו מתחיל פרק חדש בחיים ולכן הפרח הכי חשוב הוא בת הזוג שעומדת ממול ואומרת כן להצעה להקים משפחה.