האם פרחים ותכשיטים אכן הולכים ביחד כמתנה?

אירוע מרגש במיוחד? אולי בת מצווה, יום נישואין, יום הולדת, יום האהבה ואפילו חתונה ואתם מחפשים את השילוב המנצח למתנה?
קומבינציה נפלאה ומומלצת במיוחד למחפשי המתנות לכל אירוע היא בין פרחים ותכשיטים, שתי מתנות קלאסיות, שנחשבות למחווה רומנטית או כזאת שניתן ליהנות ממנה בכל חגיגה ובכל תקופה במהלך השנה. הפרחים המסמלים שגשוג והצלחה ומגיעים בשלל וריאציות שזורים בידי אומן בססגוניות מהפנטת והתכשיטים אשר כל אחת תשמח לקבל ולענוד.
אפשר לחבר זר פרחים ייחודי שיתכתב באותה שפה וסגנון עם התכשיטים שיימסרו ביחד עם הזר. לפניכם טיפים בנושא כיצד לשדך בין הפרחים והתכשיטים בדרכים היצירתיות ביותר…

אלמנטים מהטבע זה סוד הקסם

מחפשים את הטאץ' המבוקש בזירת התכשיטים ביחד עם הפרחים? תוכלו לרענן את המתה בבחירת זר מרשים לפי צבעי העונה או סוג האירוע (למשל, לבן לחתונה או ורדים אדומים לדייט מלא תשוקה) ותכשיטים בעלי מוטיבים ששואבים השראה מחיק הטבע כמו שרשראות כסף לנשים עם תליון של עלה, פרחים, תלתן קסום בציפוי זהב ועוד. אם מדובר במתנה שניתנת באירוע אפשר לחשוב גם על קשר סמלי בין המקום לתכשיט או לזר, לדוגמא, פרחים שמתכתבים עם חוף הים ותכשיטים עם תליון או מוטיב של קונכיות, צדפות, גוון או מרקם חול וכדומה. חשבו גם על הצבעוניות האחידה של שתי המתנות – זר לבן ותכשיט עם אבן לבנה, זר פרחים בהיר ותכשיטי כסף או זר דומיננטי ותכשיטי זהב.

בעקבות התכשיט שמסתתר בזר

אופציה מפתיעה ומרגשת להעניק מתנה פרחים ותכשיטים היא להסתיר ולהחביא את התכשיט כמו עגילי כסף לנשים או צמידים מכסף לאישה במעמקי הזר, כך שמי שמקבלת את המתנה צריכה לחפש את התכשיט. אפשר בתיאום מראש עם חנות הפרחים להחליט איזה זר יתאים לשעשוע המסקרן הזה וכיצד להחביא את התכשיט, כך שהוא לא יפגע בזר וחלילה לא ייפגם בעת המחבוא. אולי בתוך עציץ מדוגם או בפרחים עטופים בסלסלה בשיק טבעי. שימו לב כמובן למגע בין המים לתכשיט כך שכדאי שהתכשיט יהיה שמור בקופסה.

זר ותכשיט לכלה או בעלת השמחה

חשבו כיצד התכשיט והפרחים יתאימו להופעה או לסגנון של מקבלת המתנה. אם מדובר בזר לכלה כיצד התכשיט יחמיא לשמלת הכלה ולזר שהיא מתכוננת להחזיק תוך כדי ההליכה לחופה ואם מדובר בבת מצווה, איך הזר ישתלב עם הבגד והתכשיט שיתאים לבגד. אפשר לבחור זרים או תכשיטים לפי סגנון – מתוחכם, טרנדי, גוונים בהירים או עומק דרמטי, סגנון וינטאג' או קלאסי ואלגנטי. כמו שיש זרי פרחים יותר צבעוניים שמתאימים לסגנונות לבוש יותר נועזים כך יש גם תכשיטים יותר מאסיביים ואפשר לשמור על החיבור המאוזן בין התכשיט והזר לבגד ולסגנון של כלת השמחה. ניתן לבחון מראש כיצד הזר והתכשיט יתאימו לבעלת השמחה באירוע עצמו אם אתם יודעים אילו בגדים היא עתידה ללבוש ולהתייעץ עם חברת התכשיטים וחנות הפרחים בבחירה האולטימטיבית.

מתנה מסוגננת משותפת – הנאה כפולה

למה לבחור בין פרחים לתכשיטים כמתנה למי שאוהבים, כשאפשר ליהנות משני העולמות במתנה אחת? חפשו תכשיט מתאים ובדקו את סוג החומר ממנו הוא עשוי והציפוי, האם מדובר בשדרוגים כמו גוון של אבנים או זירקונים שיתאימו ביחד עם גוון הפרחים בזר וחשבו על דרך מפתיעה להעניק המתנה. אפשר לשלוח את שניהם בתיאום ישירות לבעלת השמחה או להזמין מראש ולהעניק לה בטיימינג הנכון ואפילו להחביא המתנה ולכוון אותה למציאתה עם רמזים. חוויה נהדרת ומתנה משותפת נפלאה.