אפשרויות של זרי פרחים לחגים

הריחות הנפלאים של זרי פרחים

החגים הם הזדמנות מצוינת לשלוח שי לאדם אהוב כדי להביע את כל רגשות האהבה או לעובד, כדי לבטא את מלוא ההערכה המקצועית. היצע המתנות הוא גדול אך מקומם של זרי פרחים הוא תמיד באופציה המועדפת, כיוון שהיא משב רוח מרענן ואהוב על כולם.

בני זוג רבים חושבים איזו מתנה לרכוש לבן הזוג או לבת הזוג לכבוד החג, זו יכולה להיות הפתעה כמו מכשיר סלולרי חדש, אחת מאותן מכונות אספרסו ביתיות בעלות יכולות מופלאות המותירות ארומה נפלאה באוויר, או ציוד ספורט שנחוץ לו או לה. ההתלבטות אינה קלה אך מתוך ההכרה העמוקה, מתקבלת ההחלטה הראויה.

אילו פרחים כדאי לבחור עבור זרי פרחים

ההיצע הנרחב של הפרחים מאפשר לרכוש זרים מוכנים, או לחלופין להרכיב סוגים רבים של זרי פרחים בהתאמה אישית.

הזרים האהובים ביותר כוללים צרור יפהפה של ורדים בגוונים זהים או משולבים כמו צהוב, אדום או ורוד, זר מרשים של שושן צחור, שילוב של פרחים בעלי אופי כפרי כמו חמניות ופרחים נוספים בצבעים תואמים כמו כתום, אדום וצהוב.

אוהבי הפרחים הייחודיים, מעדיפים להרכיב זר הכולל פרחים כמו חרציות, סחלבים, לילך, איריס ועוד. בין כל שלל הפרחים, מניחים ענפים של לבנדר, גיבסניות, או עלים גדולים ורחבים של צמחייה. על פי העונות אפשר להעניק גם זר מקסים של פרחי אמנון ותמר, כלניות צבעוניות או כל פרח עונתי אחר.

הנראות של כל זרי פרחים העטופים בצלופן שקוף או צבעוני, היא יוצאת דופן וכל אדם שמגיע לפתח ביתו שליח הנושא זר פרחים, הוא נרגש, נהנה להריח את הפרחים וליהנות מריחם המשכר לאורך דקות ארוכות.

כאשר זר הפרחים מונח על השולחן או על המדף לאורך כמה ימים, כיף תמיד להביט בפרחים צבעוניים המעניקים תחושה נפלאה של חמימות ביתית בכל המרחב.

אופן הכנת משלוחי הפרחים

קיימים הבדלים בין הזרים השונים וזאת בהתאם למטרת המשלוח, למי הוא מיועד, אילו פרחים אהובים על מקבל המשלוח ועוד. כמו כן מתגבשת חשיבה אם לשלוח אותם בעטיפת צלופן יפהפייה, בכלי מזכוכית או מקרמיקה, או לחלופין לבצע שזירת פרחים ייחודית על מצע של ספוגים.

כל האופציות יוצרות תוצאות מקסימות ונותר רק לבחור כמה פרחים יכיל הזר כשהנוהג הוא לבחור מספר אי זוגי כמו 7 , 9 11 וכו'.

מתוך ההכרה האישית בין בני הזוג, הגבר מכיר בדרך כלל את אהבותיה של האישה ולכן יעדיף להרכיב זר הכולל את הפרחים שהיא תשמח לקבל. זר פרחים אדומים שיצהיר על אהבתו הגדולה של בן הזוג, זר טוליפים צבעוני שיזכיר לה את הנסיעה המשותפת שלהם לפני כמה חודשים לאמסטרדם, שושן צחור שהיא מאוהבת בריחו החזק והנדיר או כל שילוב אחר.

השמחה הגדולה עם קבלת הזר הריחני, ללא קשר לגודלו ולהרכבו, היא השמחה האמיתית.